postheadericon Ευχαριστήρια Ανακοίνωση

Ευχαριστούμε θερμά το Δ.Σ. και τα μέλη του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Διακοπτού που εργάστηκαν πυρετωδώς το προηγούμενο Σαββατοκύριακο και έβαψαν εσωτερικά όλες τις αίθουσες του νέου κτηρίου, ενώ φρεσκάρισαν και τα επιδαπέδια παιχνίδια του προαυλίου με κέφι και μεράκι! Επίσης θέλουμε ιδιαιτέρως να ευχαριστήσουμε τις κυρίες του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων που έπλυναν, σιδέρωσαν και τοποθέτησαν τις κουρτίνες των αιθουσών και των δύο κτηρίων. Κλείνοντας, απευθύνουμε τις θερμές μας ευχαριστίες προς τον Αντιδήμαρχο Έργων – Πολεοδομίας, Τεχνικών υπηρεσιών, Ανάπτυξης και προγραμματισμού, κύριο Βασίλη Χριστόπουλο που ανταποκρίθηκε άμεσα στο αίτημα μας και μερίμνησε ώστε να βαφτεί εσωτερικά εξ ολοκλήρου το παλαιό κτήριο, ενώ φρόντισε και να προμηθεύσει με τις απαραίτητες ποσότητες χρωμάτων τον Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων του σχολείου μας ο οποίος με τη σειρά του έβαψε τους εσωτερικούς χώρους του νέου κτηρίου.

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Δημοτικού Σχολείου Διακοπτού